Návrh kúpeľne

Spravíme z vašej kúpeľne

najkrajšie miesto v dome.

Navrhneme

kúpeľňu,

v ktorej vám bude dobre

Vieme, aká je kúpeľňa dôležitá pre kvalitu života a spokojnosť človeka. Väčšina z nás v nej začína i končí svoj deň a to, či je táto miestnosť pekná a funkčná, alebo nie, vplýva na našu náladu a pocit pohody. My vám navrhneme kúpeľňu, v ktorej sa budete cítiť dobre. Pripravíme aj podklady pre remeselníkov a na vizualizáciách vám ukážeme, ako bude vaša nová kúpeľňa vyzerať. Dodáme vám všetok potrebný materiál a majstrom poskytneme technickú podporu. O všetko sa postaráme a vy na konci procesu vstúpite do hotového priestoru, ktorý vám bude dlho robiť radosť.

pOTREBUJETE POMOC?

Naši pracovníci majú dlhoročnú prax a vedia poradiť s akoukoľvek otázkou, ktorá sa týka realizácie kúpeľní či servisu. Radi vám pomôžeme.

01

Navštívte nás, porozprávame sa o vašich predstavách

Máte presnú predstavu, ako by mala vaša kúpeľňa vyzerať? Príďte k nám a porozprávame sa o tom, ako ju zhmotniť. Niečo ste si už aj nakreslili? Príďte k nám a porozprávame sa o tom, či a ako sa to dá zrealizovať. Nemáte žiadne nápady? Príďte k nám a porozprávame sa o tom, čo sa vám páči a čo potrebujete. Základom je stretnúť sa. Naladíme sa na rovnakú vlnovú dĺžku, identifikujeme vaše potreby a možnosti. A môžeme začať s prácou.

golden.porphyry.strut.blend.satin.3
Samples,Of,Material,,Wood,,,On,Concrete,Table.interior,Design,Select

02

Vyberieme spolu materiál, ktorý splní vaše požiadavky

Spolu sa prejdeme po našom showroome. Ukážeme vám, čo všetko máme v ponuke. Možno vás návšteva inšpiruje a zistíte, že vaša vysnívaná kúpeľňa môže vyzerať a fungovať ešte lepšie, než ste si pôvodne mysleli. Naši skúsení pracovníci vám povedia všetko dôležité o materiáloch a produktoch. Vysvetlia vám, čo a ako spárovať, aby kúpeľňa fungovala ako harmonický priestor. Spolu vyberieme obklady, dlažbu, sanitu a ďalšie potrebné komponenty vašej budúcej kúpeľne.

03

Vytvoríme vám návrh a vizualizácie

Pripravíme návrh kúpeľne na mieru presne podľa vašich potrieb. Spolu s ním dostanete aj vizualizácie, ktoré vám ukážu, ako bude priestor vyzerať po dokončení. Niekedy sa to dá stihnúť za hodinu, inokedy práca trvá aj týždeň. Všetko záleží od náročnosti projektu, a najmä od toho, či budete s návrhom spokojní. Ak vás prvá verzia neosloví, budeme pracovať na revíziách, kým z návrhu nebudete mať radosť. Keď sa zhodneme, zaplatíte zálohu a môžeme pokračovať na technickej stránke projektu.

13.op.art.vaniglia
fabian-irsara-92113-unsplash.jpg

04

Pripravíme výkresy a technické podklady

Vytvoríme vám presný plán so zameraniami a všetkými technickými podkladmi, ktoré budú potrebovať k svojej práci remeselníci. Ak by ste potrebovali, vieme vám dať kontakt na spoľahlivých majstrov, s ktorými sme už spolupracovali a vieme sa zaručiť za kvalitu ich práce.

05

Objednáme materiál a zabezpečíme jeho dovoz

Dohodneme sa s vami, alebo s vašimi remeselníkmi, kedy potrebujete materiál na mieste. Všetko objednáme a zaistíme, aby to prišlo včas. Pracujeme len s overenými a spoľahlivými dodávateľmi.

daniel-mccullough-348488-unsplash.jpg
fabian-irsara-92113-unsplash.jpg

06

Poskytneme remeselníkom pomoc a podporu

Ak je to potrebné, remeselníkom vysvetlíme detaily projektu a pracovný postup inštalácie zariadení. Pomôžeme im so všetkým, s čím budú potrebovať, prípadne poslúžime konzultáciami. Majstri si u nás tiež môžu dokúpiť lepidlo, špárovaciu hmotu alebo ďalšie pomocné materiály.

07

Práca končí, až keď ste spokojní

Keď remeselníci dokončia svoju prácu, prídeme na miesto a skontrolujeme, či je všetko tak, ako má byť. V prípade potreby s nimi doriešime úpravy a dorábky – vy s ničím nebudete mať starosti. Keď je všetko dokonalé, zavoláme vám, aby ste si prišli pozrieť svoju novú kúpeľňu. Naša práca skončí až v momente, keď budete so všetkým spokojní.

daniel-mccullough-348488-unsplash.jpg

S čím vám ešte môžeme pomôcť?

Naši pracovníci majú dlhoročnú prax a vedia poradiť s akoukoľvek otázkou, ktorá sa týka realizácie kúpeľní či servisu. Radi vám pomôžeme.