Naša firma

Spravíme z vašej kúpeľne

najkrajšie miesto v dome.

Sme rodinná

firma,

ktorá sa kúpeľniam venuje už viac ako tridsať rokov

Žijeme našou prácou. Všetko, čo predávame, si najprv sami vyskúšame. Sledujeme technologické i dizajnové trendy. V našom showroome vďaka tomu vždy nájdete aktuálne svetové novinky. Dokonale rozumieme svojej práci a radi sa s našimi vedomosťami a skúsenosťami delíme aj s našimi zákazníkmi. Tí nám dôverujú, preto sa môžeme pochváliť, že s kúpeľňami pomáhame už tretej generácii rodín našich klientov.

pOTREBUJETE POMOC?

Naši pracovníci majú dlhoročnú prax a vedia poradiť s akoukoľvek otázkou, ktorá sa týka realizácie kúpeľní či servisu. Radi vám pomôžeme.

príbeh našej firmy

Začiatok

90-tych rokov

Všetko sa začalo tým, že sme priviezli a vystavili niekoľko luxusných vzoriek kúpeľňových obkladačiek, o ktoré zákazníci prejavili veľký záujem.

Rok

1991

Vladimír Fajth tak objavil dieru na trhu. Zúročil svoje skúsenosti zo zahraničia, kde navštívil rôzne kúpeľňové štúdiá a v marci 1991 začal s dovozom obkladačiek a dlaždíc z Nemecka, Talianska, neskôr aj zo Španielska. Potom portfólio rozšíril aj o stavebnú chémiu, kúpeľňovú sanitu a armatúry.

Rok

1992

Firma Fajth si otvorila prvú malú vzorkovňu v považskobystrickom Dome služieb. O tri roky spoločnosť postavila sklad v Považskom Podhradí. Začala spolupracovať s architektmi na rôznych projektoch.

Rok

2004

Vzorkovňa v Dome služieb už bola primalá. Preto firma zrekonštruovala časť svojich priestorov v Považskom Podhradí a otvorila novú vzorkovňu.

Rok

2019

Nastal čas na otvorenie priestrannejšieho showroomu. Záujem klientov rástol, vzorkovňa už nestačila. Na trh tiež prišli veľkoformátové obklady, ktoré si vyžiadali väčší priestor na prezentáciu.

Rok

Súčasnosť

Firma Fajth má klientov z celého Slovenska i zo zahraničia. Spolupracujeme s developermi, architektmi, dizajnérmi i drobnými staviteľmi. Naši zákazníci sa k nám radi vracajú.

U nás dostanete tovar renomovaných značiek