Obklady a dlažby

Spravíme z vašej kúpeľne

najkrajšie miesto v dome.

Naša

Ponuka

obkladov a dlažieb, stačí si vybrať

Voľba obkladu a dlažby kúpeľne je dôležitý krok. Vyberáte si pri ňom materiál a dizajn, s ktorým budete v každodennom kontakte po dlhé roky a ktorý určí celkový dojem z priestoru. My to dobre vieme. Dbáme na to, aby sme našim zákazníkom ponúkali len produkty, s ktorými sme sami spokojní. V našom showroome na vás čaká skutočne široký výber obkladov a dlažieb od renomovaných výrobcov. Máme produkty všetkých možných rozmerov. Príďte a vyberte si z ponuky tradičných, trendových aj avantgardných modelov, ktoré sa práve dostávajú na svetový trh.

pOTREBUJETE POMOC?

Naši pracovníci majú dlhoročnú prax a vedia poradiť s akoukoľvek otázkou, ktorá sa týka realizácie kúpeľní či servisu. Radi vám pomôžeme.

Ponúkame produkty kvalitných značiek

V našom showroome nájdete široký výber kvalitných produktov od výrobcov svetového mena, najmä zo Španielska a Talianska. Zákazníkom ponúkame len to najlepšie, nie lacné kópie známych dizajnov.

Sledujeme trendy, sme vždy o krok vpred

Navštevujeme prestížne výstavy a na náš trh prinášame horúce novinky, ktoré sa u iných predajcov objavia až o rok, o dva. Po inšpiráciu k nám chodia aj architekti či dizajnéri.

Dodávateľov si starostlivo vyberáme

Väčšinu našich dodávateľov dobre poznáme a spolupracujeme s nimi dlhodobo. Vieme, ako a s akými materiálmi pracujú. Na ich kvalitu sa môžeme spoľahnúť. Nových dodávateľov najskôr starostlivo testujeme.

U nás nájdete inovatívne riešenia

Rýchlo reagujeme na technologický vývoj v sektore. Preto ponúkame aj obkladačky, ktoré si vedia rýchlo poradiť s vírusmi (vrátane Covidu) či baktériami, alebo produkty so samočistiacou schopnosťou.

Dbáme na ekológiu a udržateľnosť

Spolupracujeme so silnými a ekologicky cítiacimi výrobcami. Mnohí z nich prechádzajú na zelenú energiu, prípadne pri výpale keramiky využívajú vodík namiesto fosílnych palív.

O svojich zákazníkov sa staráme

V našom showroome sa vám budeme osobne venovať a pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie. Našim zákazníkom ochotne poskytujeme technické poradenstvo a podporu.

S čím vám ešte môžeme pomôcť?

Naši pracovníci majú dlhoročnú prax a vedia poradiť s akoukoľvek otázkou, ktorá sa týka realizácie kúpeľní či servisu. Radi vám pomôžeme.